Dane firmy

https://www.ayming.pl/nasze-obszary/podatki-i-oplaty-lokalne/podatki-i-oplaty-lokalne/optymalizacja-podatku-od-nieruchomosci/


Ayming Polska Sp. z o.o. - Jak obniżyć podatek od nieruchomości


Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa

Tel: +48 22 330 60 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie: jak obniżyć podatek od nieruchomości? Czy jest to w ogóle możliwe? Zoptymalizowanie budżetu firmy wymaga czasem szukania różnych udogodnień, które zapewnić może tylko wiedza ekspertów. Dzięki ofercie znajdującej się na stronie ayming.pl można oszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy. Fachowcy tam pracujący będą w stanie udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące przedsiębiorcę pytania. W ten sposób dowie się on, jak lepiej zaplanować budżet firmy oraz jak wydać pieniądze na przyszłościowe projekty.

Wiedza o tym, jak obniżyć podatek od nieruchomości pozwala również na dobre gospodarowanie samym przedsiębiorstwem. Dzięki niemu już bardzo wielu deweloperów mogło bez trudności odzyskać środki. Warto mieć tego świadomość, bowiem właśnie w taki sposób można zaistnieć na rynku!

  • Mam znajomą prawniczkę pracującą w firmie deweloperskiej. Zwykle to ona odpowiadała mi na wszelkie moje pytania, ale doszłam do etapu, że mi po ludzku głupio już tak wykorzystywać relacje koleżeńskie. Wybrałam tę firmę i jestem zadowolona.
    2018-06-13 13:02:04
    przez: Inga Błaszczyk
    Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę