Dane firmy

https://psie-akcesoria.pl/skorzana-obroza-dla-psa-niemieckiej-firmy-niggeloh-mocna-i-wytrzymala-kretlik-wykonany-z-mosiadzu-premium-obroza-dla-psa-skorzan


https://psie-akcesoria.pl/ | Obroża dla dużego psa


Psie-akcesoria.pl

Strażacka 11, 40-143 Katowice

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Niezbędną rzeczą podczas każdego spaceru z pupilem jest odpowiednio dobrana obroża. To właśnie dzięki niej właściciel ma możliwość kontrolowania czworonoga oraz pilnowania, by nie stało mu się nic złego. Podczas jej wyboru należy kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale i funkcjonalnością. Przykładowo, obroża dla dużego psa, która dostępna jest w sklepie Psie Akcesoria, dedykowana jest czworonogom o sporych gabarytach i wadze, a wszystko to za sprawą solidności wykonania oraz wytrzymałości.

Dlaczego wybór odpowiedniej obroży jest tak istotny? Jednym z powodów jest fakt, ta dobrze dobrana, nie zerwie się nawet w przypadku częstych i gwałtownych szarpnięć. Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo pupila, o czym warto wiedzieć. Dziś obroże są produkowane z różnych materiałów i nabyć je można w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu jest w czym wybierać.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Modrzejowska 20, Sosnowiec

Silesiapak


Blachnickiego 9, Katowice

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Wyszukaj firmę