Dane firmy

https://dzikie-bieszczady.com/


http://dzikie-bieszczady.com/ | Turystyka Bieszczady


Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY

Nowosiółki 30, 38-604 Hoczew

Tel: 697 905 704

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Spędzenie czasu w otoczeniu wspaniałej przyrody to sposób na to, by odpocząć i odciąć się od miejskiej codzienności. Biuro podróży Dzikie Bieszczady daje taką szansę każdemu i to za wyjątkowo rozsądne pieniądze. Trzeba jedynie zdecydować się na któryś z pakietów, jakie zostały starannie przygotowane i zaplanowane. Wśród nich jest między innymi możliwość spędzenia niesamowitych wczasów survivalowych, aby móc poczuć się bliżej natury niż kiedykolwiek wcześniej.

Należy podkreślić, że turystyka w Bieszczadach rozwija się bardzo dynamicznie i z każdym rokiem przybywa osób chcących poznać specyfikę tego zakątka Polski. Polecane biuro zalicza się do najlepszych pod względem oferty, ale także standardów obsługi. Właśnie dlatego można bez najmniejszych obaw decydować się na jego usługi. Możliwa jest między innymi fachowa organizacja pobytu dla dzieci oraz młodzieży, które zyskują szansę na niezapomnianą przygodę.

  • Oferowany wyjazd w Bieszczady z w/w biurem podróży był bardzo dobrym pomysłem by oderwać się od szarej rzeczywistości i "zatopić" się zieleni.
    2019-01-24 14:10:48
    przez: Aurelia Mazur
    Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Firma Handlowa AWANGARDA


Wincentego Pola 34, Przemyśl

SW UBEZPIECZENIA SP. Z O.O.


Okulickiego 102, Stalowa Wola

Astyle


Trzebownisko 440B, Trzebownisko

Wyszukaj firmę