Dane firmy

https://www.kalibrujemy.pl/content/30-kalibracja-alkomatow-zielona-gora


Kalibracja alkomatów Zielona Góra


MOJSZPIEG Michał Dziak

Fabryczna 16H, 53-609 Wrocław

Tel: 717128306

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dzisiaj alkomaty są coraz częściej wykorzystywane przez osoby prywatne. Duży wybór alkomatów można znaleźć na kalibrujemy.pl, gdzie bez trudu można znaleźć alkomaty półprzewodnikowe, dowodowe i elektrochemiczne. Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystywać alkomat na potrzeby "domowe" czy też w sposób profesjonalny, na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Oferowane są również modele, które mają bardzo małe rozmiary, dzięki czemu nie zabierają wiele miejsca np. w czasie podróży.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna kalibracja alkomatów w Zielonej Górze, to warto, abyś tam zajrzał. Firma zajmuje się również adiustacją alkomatów, dbając za każdym razem, by usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. Co ważne w ofercie sklepu można znaleźć alkomaty pochodzące od sprawdzonych i uznanych producentów.

  • Myślę, że alkomaty warto kupować w sprawdzonych miejscach, takich jak kalibrujemy.pl. Mamy wtedy pewność, że urządzenie będzie dobrze działać, czyli nie będzie pokazywać fałszywych wyników.
    2018-10-05 11:15:55
    przez: siopera
    Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Warszawska 43, Katowice

SuperAutoMarket


Trzebnicka 31, Wrocław

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, Wilkowice

Wyszukaj firmę