Dane firmy

http://stacjaedukacja.com.pl/przedszkole/


Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole • Przedszkole po angielsku warszawa mokotów


Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole

Pory 60, 02-757 Warszawa

Tel: 530337722

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Chcesz mieć pewność, że już od pierwszych chwil Twoje dziecko będzie miało dobry start w swoją przyszłość? Zacznij więc dawać mu szanse, dzięki którym będzie się mogło realizować. Nawet przedszkole możesz wybrać w taki sposób, by ukierunkowane było w stronę jak najlepszego rozwoju i dawało dziecku szansę na jeszcze lepszą wiedzę, którą zdobędzie. Wybierz przedszkole po angielsku w Warszawie na Mokotowie, a właśnie tam będzie czekało na nie wiele atrakcji, które będą sprawiać, że każdego dnia dziecko nauczy się czegoś nowego.

Po więcej informacji sięgnij prosto na stronę przedszkola, która znajduje się pod adresem stacjaedukacja.com.pl. Tam opisana została oferta edukacyjna, którą Twoje dziecko będzie miało do dyspozycji w ramach opłacanego przez Ciebie czesnego, którego wysokość wcale nie jest wysoka i dopasowana została do możliwości rodziców.

  • Specjaliści od nauki języków są zdania, że już bardzo małe dzieci mogą uczyć się języków obcych przez zabawę, tak naturalnie jak przychodzi im nauka języka rodzimego. Na przeciw tej zasadzie wychodzi oferta przedszkola Stacja Edukacja w Warszawie, w którym podopieczni poznają język angielski już od najmłodszych lat.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: anote
    Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

White Castle


Chmielna 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę