Dane firmy

https://www.kapitan-cook.pl/pages/view/25/catering-dietetyczny-w-lodzi


Dobry catering dietetyczny w Łodzi z Kapitan Cook


Kapitan Cook

Rejtana 12A, 62-030 Luboń

Tel: 511 722 198

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Ponieważ coraz więcej ludzi pragnie zadbać o swoje zdrowie, a nie zawsze mają oni czas i siłę na przygotowywanie posiłków, szukają alternatywnych rozwiązań. Takim rozwiązaniem jest catering dietetyczny działający już w wielu polskich miastach. Takie przedsięwzięcie jest strzałem w dziesiątkę, gdyż zaspokaja potrzeby ludzi, którzy mają chęć na zmianę w żywieniu, ale trudno im taki plan wprowadzić w życie. 

Bardzo dobry catering dietetyczny funkcjonuje w Łodzi, a można go zamawiać na stronie kapitan-cook.pl. Mogą z niego korzystać zarówno ludzie zdrowi, którym chodzi wyłącznie o utrzymanie formy i zbilansowanie posiłków, jak i tacy, którzy muszą się odżywiać trochę inaczej, zw względu na przekonania lub wskazania medyczne. Bogactwo diet sprawia, że nikt nie opuści strony z powodu braku możliwości dostosowania diety do jego potrzeb. Nawet osoby aktywnie uprawiające sport ze zwiększonym zapotrzebowaniem na środki odżywcze będą zadowolone.

  • Gdzie się nie obrócę tam widzę oferty cateringu dietetycznego ;) Serio, w ostatnim miesiącu już kilka razy na to trafiłem i co najciekawsze zupełnie nie interesuje się tą tematyką, bo nie mam problemów z nadwagą, ani z brakiem formy.
    2018-04-12 15:24:53
    przez: Ignacy Wróbel
    Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

CJS Tłumaczenia


Cukrowa 12, Szczecin

Galeria Ambra


Kościuszki 11c, Mielno

Pro Natura sp. z o.o.


Chwiram 89/2, Chwiram

Wyszukaj firmę