Dane firmy

https://www.ultra-elektro.pl/zasilacze-i-wzmacniacze-led/1149-zasilacz-impulsowy-12v-dc-60w-ip67-lumenmax.html


Zasilacz led 12v 60w


LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Stalmacha 7, 47-400 Racibórz

Tel: 882 520 045

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Każda taśma LED wymaga odpowiedniego zasilacza, aby mogła świecić. Jeśli chcesz wykonać fajne oświetlenie, które będzie bardzo oryginalnie się prezentować w Twoim biurze, kuchni lub salonie, to bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem będzie wykorzystanie taśmy LED. Możesz wybierać między taśmami jednokolorowymi lub kilku. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i do tego, jaką masz wizję na urządzenie danego pomieszczenia. 
Jeśli planujesz wykonanie instalacji świetlnej z wykorzystaniem taśmy LED, musisz pamiętać o tym, aby kupić odpowiedni wzmacniacz, np. zasilacz LED 12V 60W. Bez odpowiedniego źródła zasilania, taśma nie będzie mogła świecić, dlatego jest ono niezbędne przy każdej aranżacji z jej wykorzystaniem. 
Dobre jakościowo taśmy i zasilacze LED znajdziesz w sklepie internetowym ULTRA-ELEKTRO. Wystarczy, że zajrzysz pod adres ultra-elektro.pl i zapoznasz się z ich ofertą na profesjonalne produkty i akcesoria oświetleniowe, a na pewno znajdziesz wszystko to, co będzie Ci niezbędne do wykonania profesjonalnej instalacji świetlnej z wykorzystaniem taśmy LED-owej. 

  • Produkty dostępne na www.ultra-elektro.pl to, według mnie, wysokiej jakości akcesoria czy źródła światła. To tylko część ich bogatej ofety - dzięki której możemy mieć np. praktyczne oświetlenie w salonie czy kuchni.
    2018-08-30 12:40:48
    przez: cecui
    Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Silesiapak


Blachnickiego 9, Katowice

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Wyszukaj firmę