Dane firmy

http://www.maszynypablo.pl/linia-rozlewnicza-filler-f-9/


Linia rozlewnicza


Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

Źródlana 27, 26-065 Piekoszów

Tel: +48 41 306 16 04

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W wielu branżach przemysłowych realizowany jest proces rozlewania różnorodnych płynów, na przykład do butelek, który należy oczywiście do procesów pakowania produktów. Maszyny wykonujące takie zadanie muszą być przede wszystkim wydajne, ale także i precyzyjne, aby dokładnie odmierzać ilość płynu, nie rozlewać go, czy nie przepełniać nadmiernie opakowań. Nowoczesna linia rozlewnicza zaprojektowana i wykonana przez firmę Pablo, na pewno będzie najlepszym rozwiązaniem.

Niezależnie od charakteru działania zakładu przemysłowego, w tej ofercie maszynypablo.pl można znaleźć maszyny o wielu możliwościach i tym samym idealnie dopasować je do własnych potrzeb. Producent zawsze stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu każda wykonana linia jest niezawodna, bardzo wydajna i precyzyjna, a do tego można ją zamówić w konkurencyjnej cenie.

  • Linie rozlewnicze od firmy PABLO są wydajne i dokładne - a to przekłada się na zwiększenie możliwości produkcyjnych naszego zakładu. Po prostu najlepsze rozwiązania technologiczne. :)
    2018-08-30 11:28:37
    przez: ehottut
    Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Dziecięcy świat


Zaciszna 38, Ćmielów

Eko-Mar


Mickiewicza 21, Sandomierz

Wyszukaj firmę