Dane firmy

https://www.itpodkontrola.pl/outsourcing-it/


Obsługa informatyczna dla firm w Warszawie


Komputronik Biznes

al. Jerozolimskie 181A, 02-222 Warszawa

Tel: +48 502 337 693

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Obsługa informatyczna w Warszawie oferowana przez firmy zewnętrzne może okazać się korzystną współpracą dla każdego przedsiębiorcy. Dzięki outsourcingowi IT firmy mogą zlikwidować  te działy i pozbyć się wysokich kosztów związanych z jego wyposażeniem i utrzymaniem. Idea outsourcingu jest nowoczesnym rozwiązaniem, które ma odpowiedzieć na potrzeby firm z wielu branży, niemających wiele wspólnego z informatyką.

Zlecenie zadania specjalistom to prosty sposób na oszczędną i efektywną współpracę. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może ograniczyć swoją odpowiedzialność oraz liczyć na profesjonalne usługi, którymi zajmą się profesjonaliści. Zachęcamy do odwiedzenia strony itpodkontrola.pl w celu zapoznania się z ofertami pełnego oraz częściowego outsourcingu. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale radzą sobie ze wszystkimi gałęziami informatyki.

  • Taka obsługa informatyczna, którą oferuje się na www.itpodkontrola.pl, to z pewnością wygodny i nowoczesny sposób na redukcję kosztów. Nie musimy dzięki temu zatrudniać pracowników związanych z IT, gdyż wszystkim zajmie się zewnętrzna firma.
    2018-03-27 13:11:06
    przez: risediomy
    Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

White Castle


Chmielna 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

Wyszukaj firmę