Dane firmy

https://www.autoholowanie-szczecin.eu/


Pomoc drogowa - Szczecin


Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

Budziszyńska 29a, 70-023 Szczecin

Tel: 513 755 400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Twoje auto uległo awarii daleko od Twojego mechanika? Masz samochód niesprawny do dalszej jazdy i nie wiesz, do kogo się zgłosić po pomoc? Polecamy firmę Pomoc Drogowa Bogumił Kuś. Z ich pomocą szybko odholujesz swoje niesprawne auto do mechanika. Nie będziesz musiał stresować się, że Twój przymusowy postój utrudnia ruch na drodze ani tym, że nie masz jak dojechać do mechanika, bo Twój samochód nie działa. Jeśli skontaktujesz się z tą firmą, to pomoc drogowa pojawi się na miejscu zdarzenia najszybciej, jak będzie to tylko możliwe i odholują Twój pojazd do odpowiedniego punktu napraw. 
To najlepsza pomoc drogowa w Szczecinie. Działają szybko i profesjonalnie, bez opóźnień i narażania klienta na niepotrzebne nerwy i stres oraz na dodatkowe koszty. Sprawdź ich ofertę na stronie autoholowanie-szczecin.eu i jeśli właśnie potrzebujesz pomocy drogiej na terenie miasta Szczecin lub okolic to koniecznie zgłoś się do nich. 
Nie zwlekaj, z ich pomocą szybko i bezproblemowo zawieziesz swój uszkodzony samochód do mechanika, i uporasz się z awarią. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy w pobliżu:

CJS Tłumaczenia


Cukrowa 12, Szczecin

Galeria Ambra


Kościuszki 11c, Mielno

Pro Natura sp. z o.o.


Chwiram 89/2, Chwiram

Wyszukaj firmę